Цього року Міжнародна організація праці присвятила День охорони праці штучному інтелекту і цифровізації, а Всесвітній день охорони праці пройде під девізом “Революційні підходи до здоров’я і безпеки: роль ШІ та цифровізації на роботі” (Revolutionizing health and safety: the role of AI and digitalization at work).

Темою Дня охорони праці є висвітлення впливу новітніх технологій на безпеку та гігієну праці, таких як:
-
- передові роботизовані системи,
- штучний інтелект і машинне навчання,
- екзоскелети,
- віртуальна та доповнена реальність.
Обговоренню підлягають нові методи роботи, такі як автоматизація завдань, аналіз великих даних, розумні цифрові системи та управління працівниками за допомогою штучного інтелекту, а також нові типи роботи як робота на цифровій платформі, віддалена робота, дистанційна робота тощо.
Для фахівців охорони праці на підприємствах доцільно розглянути впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці, електронні форми аудитів, звітів.
В сучасних умовах робота на цифровій платформі спрощує отримання необхідної інформації з охорони праці.
За допомогою цифровізації на підприємствах впроваджується автоматизація аналітичних процесів, що дозволяє виконувати окремі операції без залучення людини.
Використання цифрових пристроїв дозволяє здійснювати функції онлайн-контролю за безпечним та здоровим виробничим середовищем, що дисциплінує виконавців робіт.
Джерело: ПФУ в Луганській обл.

Навчання з охорони праці – обов’язковий крок для забезпечення безпеки працівників. Але його організація потребує багато часу та зусиль. Використання сучасних програмних рішень значно полегшує цей процес, роблячи його швидшим та якіснішим.
Пропонуємо переглянути, як навчаються і здають тести з охорони праці за допомогою сучасної програмної системи – Автоекзаменатор ” Охорона праці”.
За посиланням перейдіть до програми і спробуйте пройти навчання та здати пробні тести за темами “Загальнi питання з ОП”, “Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів” та ін.
Введіть : Логін : ae Пароль: ae
Інструкція за посиланням.
Спробуйте!
Якщо потрібно більше деталей або консультації:
- Viber, Telegram, WhatsApp: +38(098)481-79-78
- Телефон: +38(096) 588-17-22
- e-mail: npp.protec1@gmail.com